ORG. DERİ YAN SAN.
TIRTIR SOK. 25/9 PARSEL
TUZLA - İSTANBUL
0542 680 24 24
0216 591 07 97
info@fortebilgisayar.com
destek@fortebilgisayar.comNETWORK  ÇÖZÜMLERİ


NETWORKÇÖZÜMLERİ

Günümüzde hiçbir kurumun süreçlerinin network sistemi olmadan işlemesi düşünülemez. Sürekli değişen ve gelişen teknolojilerle birlikte müşterilerin beklentileri de artmaktadır. Böyle bir çağda, özellikle müşteri memnuniyetini gözeten kurumlar için, bütünleşik bir network sistemi sadece zorunlu değil, aynı zamanda son teknolojiye uyumlu olmalıdır.

Böylesine önemli bir alandaki çözümlerin ihtiyacı karşılayacak şekilde ancak aynı zamanda geleceğe yönelik olması kritiktir. Firmamız bu doğrultuda hareket ederek sunduğu uçtan uca çözümlerle 2008’den beri süregelen bilgi birikimi ve deneyimini birleştirerek müşterilerine yüksek performanslı bütünleşik network sistemi hizmetleri sunmaktadır.

Norm Bilişim, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz edip optimum network sistemi çözümünü belirlemekte ve buna yönelik son teknoloji ürünlerle verimli ve gelecek teknolojilere uyum sağlayabilecek, genişletilebilir bir sistem üzerinden çalışmalarını sağlamaktadır.

Network alanında network altyapısının tasarlanması ve oluşturulması, güvenlik analizi, güvenlik cihazlarının kurulumu, uzak lokasyonlar arasında network bağlantılarının kurulması, yedekli network altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.Firmamızın verdiği danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin mevcut sistemlerinin işleyişi ile ilgili fizibillte çalışması yaptıktan sonra, uzun vadeli ihtiyaçları göz öne alınarak yeniden yapılanma sağlıyoruz. Sağladığımız BT Danışmanlığı ile müşterilerimizin en az maliyet gerektirecek, en iyi performans alacakları sisteme kavuşmalarını sağlamak en önemli hedefimiz.

FORTE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ


HAKKIMIZDAKİ BAZI GEÇREKLER


99%
MEMNUN MÜŞTERİLER

650
BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJE

250
WEB SİTE TASARIMI

2730
KAYITLI ALAN ADIFORTE BİLGİSAYAR YAZILIM & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Forte Bigli Teknolojileri müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk Forte Bilişim Teknolojileri’nin iş yapış modelidir.

Bu çerçevede, müşteri ihtiyaçlarının saptanması, analizi, ihtiyaçlara uygun çözümlerin son teknolojilerle oluşturulması ve çözüm sonrası iş yapış modelleri Forte Bigli Teknolojileri tarafından oluşturulmuş ve Kalite Yönetim Sistemi bu dökümanların üzerine inşa edilerek Kalite Sistemi altına alınmıştır.