ORG. DERİ YAN SAN.
TIRTIR SOK. 25/9 PARSEL
TUZLA - İSTANBUL
0542 680 24 24
0216 591 07 97
info@fortebilgisayar.com
destek@fortebilgisayar.comIT BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ


IT BAKIM & DESTEK HİZMETLERİ

FORTE BİLGİSAYAR, sistemleri bakım ve destek hizmetleri ile müşterilerimizin IT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak, sistem üzerinde yer alan ürünlerden oluşan alt yapı, iletişim ortamı ve ağını bir bütün halinde çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmek amacıyla sunulan katma değerli hizmetler kümesidir.

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; teknik servis hizmetlerinden, kapsamlı operasyon destek hizmetlerine kadar geniş bir alana yayılmıştır. Alanında uzman ve sertifikalı personelimizle, işletmelerin asıl işlerine odaklanmalarını sağlayarak, bilgi teknolojileri konusundaki tüm ihtiyaçları için, komple çözüm içeren it destek hizmeti paketleri sunuyoruz.

İşletmelere; ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, iş sürekliliği sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil it destek hizmeti sunabilmek için sözleşme ile hizmet kalitesini garanti altına alıyoruz.BT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti

Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır. Bunun için ücretli veya ücretsiz yazılımlar kullanılarak kullanıcı desteği tarafımızca sağlanmaktadır.


Periyodik Destek ve Bakım

Bu bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.


Çağrı Başı Servis Hizmeti

Çağrı Başı Servis Hizmetimiz müşterilerimiz tarafından telefon, faks, e-mail veya internet üzerinden arızalarını servis merkezimize ulaştırmaları ve servis merkezimizin servis isteği ulaşımından itibaren konunun uzmanı servis elemanının servise yönlendirilmesi hizmetidir.

Yerinde Destek Hizmeti

Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur. Servis talep edilmesi durumunda saat 15:00'a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 15:00'dan sonra yapılan servis talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır.


Telefonda Destek Hizmeti

Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.


Sistem Destek ve Kurulum Hizmeti

Microsoft ve Linux tabanlı işletim sistemleri, güvenlik açıklarının kapatılması ve virüs saldırılarına karşı geliştirilen diğer ürünlerin kurulum ve kurulum öncesi danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Konularında uzman sertifikalı sistem mühendislerimiz tarafından garantili kurulum hizmetleri gerçekleştirilmektedir.


Firmamızın verdiği danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin mevcut sistemlerinin işleyişi ile ilgili fizibillte çalışması yaptıktan sonra, uzun vadeli ihtiyaçları göz öne alınarak yeniden yapılanma sağlıyoruz. Sağladığımız BT Danışmanlığı ile müşterilerimizin en az maliyet gerektirecek, en iyi performans alacakları sisteme kavuşmalarını sağlamak en önemli hedefimiz.

FORTE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ


HAKKIMIZDAKİ BAZI GEÇREKLER


99%
MEMNUN MÜŞTERİLER

650
BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJE

250
WEB SİTE TASARIMI

2730
KAYITLI ALAN ADIFORTE BİLGİSAYAR YAZILIM & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Forte Bigli Teknolojileri müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk Forte Bilişim Teknolojileri’nin iş yapış modelidir.

Bu çerçevede, müşteri ihtiyaçlarının saptanması, analizi, ihtiyaçlara uygun çözümlerin son teknolojilerle oluşturulması ve çözüm sonrası iş yapış modelleri Forte Bigli Teknolojileri tarafından oluşturulmuş ve Kalite Yönetim Sistemi bu dökümanların üzerine inşa edilerek Kalite Sistemi altına alınmıştır.