ORG. DERİ YAN SAN.
TIRTIR SOK. 25/9 PARSEL
TUZLA - İSTANBUL
0542 680 24 24
0216 591 07 97
info@fortebilgisayar.com
destek@fortebilgisayar.comIP SANTRAL
  SİSTEMLERİ


IP SANTRALSİSTEMLERİ

Şimdi geleneksel santral sistemleri terk ediliyor, özellikle birden çok şubesi olan işletme ve kurumlar IP santral sistemlerini kullanıyor. IP sanal santral klasik santralda bulunan tüm özellikleri barındırıyor ama daha fazla özelliklere sahiptir. İnternet tabanlı çalışan ip santraller öncelikle gelişen teknolojiye açık özelliklere sahiptir. Teknolojiyle birlikte firma ve kurumların ihtiyaçları da gelişiyor ve bu ihtiyaçlar gelişime açık santrallerle karşılanabiliyor. Doğru ve gelişime açık teknolojik yatırımlar firmalara sayısız avantajlar kazandıracaktır.

IP santral sistemleri internet tabanlı çalıştığı için öncelikle masa başında sabit telefon kullanma ihtiyacını ortadan kaldıracak, sabit telefonlara bağımlı kalınmayacaktır. Tablet ve dizüstü bilgisayarlar, akıllı cep telefonları üzerine kurulacak yazılım tabanlı telefonlarla kurum dışında, hatta il ve ülke dışında bile aboneler kendi ofislerindeymiş gibi telefon görüşmesi yapabilmektedir.

IP santral sistemleri normal telefon santrallerinde bulunan çağrı bekletme, aktarma ve yönlendirme özellikleri dışında, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, çağrıları sıraya koyma, bekleyen kişi sayısını belirleme gibi pek çok yeni özelliklere sahiptir. IP santralle kurum içi görüşmeler ücretsiz yapılmakta, kurum dışı görüşmeler de oldukça düşük ücretlerle yapılmaktadır. Kapasite arttırma kolayca yapılabilmektedir. Bakım ve tamir gibi giderler olmayacağı için firmaların iletişim giderlerinde önemli tasarruflar sağlanacaktır.


IP SANTRALSİSTEMLERİ


  • Donanım tabanlı analog santral çözümlerine göre çok daha uygun maliyet ile genişleyebilme imkanı sağlar.
  • Durum bilgisi, e-postaya entegre telesekreter ve cevapsız çağrı bilgisi ve ses kaydı gibi eklentiler ile üretkenliğin artırılması, ekran tabanlı arama kontrolü ve dahili numara yönetimi.
  • Ayrı bir telefon kablolaması gerektirmez, telefonlar mevcut bilgisayar ağına entegre olur.
  • Çalışanlarınızın ofis dışındayken de işyerindeymiş gibi çalışabilmesini sağlayan ve maliyetlerinizi düşüren mobilite.
  • IP santrale entegre video konferans özelliği sayesinde yüz yüze görüşme imkanı.
  • Bilinen birçok IP telefon markası kullanılabilir, herhangi bir marka sınırlaması bulunmamaktadır.
  • VoIP gateway cihazları kullanarak analog PSTN hatları üzerinden arama yapılabilir, çağrı alınabilir.
  • SIP Trunk ve VoIP Servis Sağlayıcılar ile yurtiçi ve yurtdışı iletişim maliyetlerinde %70’e varan tasarruflar elde edilebilir.
  • Uzaktan erişim ve hızlı servis hizmeti ile olası sorunlara 7/24 anında müdahale ile kesintisiz iletişim sağlanır.

Firmamızın verdiği danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin mevcut sistemlerinin işleyişi ile ilgili fizibillte çalışması yaptıktan sonra, uzun vadeli ihtiyaçları göz öne alınarak yeniden yapılanma sağlıyoruz. Sağladığımız BT Danışmanlığı ile müşterilerimizin en az maliyet gerektirecek, en iyi performans alacakları sisteme kavuşmalarını sağlamak en önemli hedefimiz.

FORTE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ


HAKKIMIZDAKİ BAZI GEÇREKLER


99%
MEMNUN MÜŞTERİLER

650
BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJE

250
WEB SİTE TASARIMI

2730
KAYITLI ALAN ADIFORTE BİLGİSAYAR YAZILIM & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Forte Bigli Teknolojileri müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk Forte Bilişim Teknolojileri’nin iş yapış modelidir.

Bu çerçevede, müşteri ihtiyaçlarının saptanması, analizi, ihtiyaçlara uygun çözümlerin son teknolojilerle oluşturulması ve çözüm sonrası iş yapış modelleri Forte Bigli Teknolojileri tarafından oluşturulmuş ve Kalite Yönetim Sistemi bu dökümanların üzerine inşa edilerek Kalite Sistemi altına alınmıştır.