ORG. DERİ YAN SAN.
TIRTIR SOK. 25/9 PARSEL
TUZLA - İSTANBUL
0542 680 24 24
0216 591 07 97
info@fortebilgisayar.com
destek@fortebilgisayar.comBİZ KİMİZ


Forte Bilgisayar

Forte Bilgisyar 2015 yılında kurulmuş olup, bilgi teknolojileri alanında kurumsal firmalara satış, proje, danışmanlık, sistem destek konularında hizmet vermektedir.

Hızla gelişen bilişim teknolojileri sektöründe zamana ayak uydurmak, teknolojinin gerisinde kalmamak, yenilikleri takip etmek çok önemli. Forte Bilgisyar olarak bu ihtiyaçtan yola çıkarak müşterilerimize bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık, proje ve çözümlerimizle destek olmak amacıyla kurulduk.

Yıllardan beri sahip olduğumuz bilgi birikimimizi müşterilerimizin ihtiyaçları  doğrultusunda projelendirip çözümler üretiyoruz.


Vizyonumuz

Teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve değişime uyum sağlayan; insana, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumlu, müşterinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sadık bir yol arkadaşı olan, takım çalışmasını kabullenmiş uzman kadrosu ile tüketiciye ve  sektöre hizmetleriyle yıldızlaşmış, kurumlara ve bireylere yönelik özel iş planı yaparak, bilişim dünyasında tek ve özel olan, geleceğin duayeni rolüne aday olabilecek ve prensipleri için mücadele verecek bir şirket olmak.


Misyonumuz

Müşterilerini iş ortağı olarak gören firmamız; ihtiyaçlara sonuç odaklı yaklaşımı, müşterilerine sağlayacağı maksimum verimliliği ve güvenliği, hızı, teknolojide sürekliliği rekabet avantajı sayan, her türlü ve her büyüklükte işi gerçekleştirmeyi, teknoloji dünyasındaki son yenilikleri yakından takip ederek iş ve prosesler ile teknolojiyi müşterileri adına en iyi şekilde birleştirmeyi, minimum maliyette çözmeyi ilke kabul etmiştirHAKKIMIZDA Kİ BAZI GERÇEKLER


99%
MEMNUN MÜŞTERİLER

650
BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJE

250
WEB SİTE TASARIMI

2730
KAYITLI ALAN ADI