ORG. DERİ YAN SAN.
TIRTIR SOK. 25/9 PARSEL
TUZLA - İSTANBUL
0542 680 24 24
0216 591 07 97
info@fortebilgisayar.com
destek@fortebilgisayar.comBİLİŞİM SİSTEMLERİ KURULUM
 HİZMETLERİ


BİLİŞİM SİSTEMLERİ KURULUM HİZMETLERİ

FORTE BİLGİSATAR sahip olduğu sertifikalı uzman, mühendis kadrosu ile kurumsal alandaki firmaların bilgi işlem altyapılarının sorunsuz bir yapıya kavuşabilmesi amacıyla kurulum ve entegrasyonlarını projelendirip hayat geçirmektedir.

Bu çözümleri sunarken, marka bağımlılığı olmadan en uygun sistemi projelendirip en uygun çözümü müşterilerine sunmaktadır. FORTE BİLGİSATAR olarak verdiğimiz kurulum hizmetleri, proje altyapısından başlayarak, marka bağımsız olarak uygun donanım ve yazılımların seçilmesi, fiziki şartların uygunluğunun sağlanması, ve hayata geçirilirken tüm detayların önceden planlanması esasına dayanır. Hedef her zaman daha performanslı ve uzun vadede çalışacak bir sistemin hayat geçirilmesidir.BT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Sistem Odası Düzenleme


Yeni Ofis Kuruluşları

Server Kabin Düzenlemeleri


Ofis Taşınmaları

Kablolama Kabin Düzenlemeleri


Stand ve Salonların Hazırlanması


Sistem odası düzenleme, server ve kablolama kabin düzenlemeleri gibi, temel hazırlıklar da bu kapsam içindedir. Yeni ofis kuruluşları ve taşınmalar sırasında da mevcut bilgisayar sistemlerinin sökülerek yeni ofise tekrar kurma ve ayarlarının yapılması yine bu kapsam içerisindedir. Ayrıca kurs, seminer, fuar gibi stand ve salonların hazırlanması, geçici ofis kurulumları için her türlü yazılım, donanım ve alt yapı kiralama hizmetleri de yer almaktadır.

FORTE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

FORTE BİLGİSAYAR YAZILIM & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Forte Bigli Teknolojileri müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk Forte Bilişim Teknolojileri’nin iş yapış modelidir.

Bu çerçevede, müşteri ihtiyaçlarının saptanması, analizi, ihtiyaçlara uygun çözümlerin son teknolojilerle oluşturulması ve çözüm sonrası iş yapış modelleri Forte Bigli Teknolojileri tarafından oluşturulmuş ve Kalite Yönetim Sistemi bu dökümanların üzerine inşa edilerek Kalite Sistemi altına alınmıştır.


HAKKIMIZDAKİ BAZI GEÇREKLER


99%
MEMNUN MÜŞTERİLER

650
BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJE

250
WEB SİTE TASARIMI

2730
KAYITLI ALAN ADI